Діяльність

На енергоблоці №4 ЗАЕС ведеться реконструкція комплектних трансформаторних підстанцій власних потреб

Розмір шрифту

Скинути
20.05.2020

На енергоблоці №4 Запорізької АЕС фахівці електричного цеху виконують реконструкцію заміни шаф комплектної трансформаторної підстанції власних потреб (КТПВП) на третій системі безпеки. Старе устаткування відслужило свій термін, тому на його заміну встановлюють нове.  

«Роботи з демонтажу і монтажу обладнання проводять підрядні організації, які мають великий досвід у виконанні цих робіт. Фахівці електричного цеху Запорізької АЕС контролюють процес налагодження нового обладнання, а також стежать за повнотою і точністю виконання робіт», - розповів майстер електричного цеху Запорізької АЕС Євген Метальников.

Модернізовані шафи комплектної трансформаторної підстанції - це сучасний зразок розподільчих систем, з багатьма додатковими інформативними та захисними функціями.

Нове устаткування дозволить скоротити час, відведений на виконання планових ремонтів, оперативних перемикань, підготовку робочих місць, а також дасть можливість зробити повний аналіз роботи щита в різних режимах функціонування системи електропостачання.

Подібне обладнання вже встановлено на енергоблоках №1,2,3 та частково на енергоблоці №5 Запорізької АЕС.

Довідка. Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий – в 1985 році, третій – в 1986 році, четвертий – в 1987 році, п'ятий – в 1989 році, шостий – в 1995 році.