Комплаенс-политика

Сообщить о коррупционном или связанным с коррупцией правонарушении

Размер шрифта

Сбросить

Повідомити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

ДП «НАЕК «Енергоатом» співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Викривачі, їх близькі особи перебувають під захистом держави.

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону можуть бути використані внутрішні, регулярні або зовнішні канали.

Ви можете залишити повідомлення, яке містить фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Компанії, які можуть бути перевірені, за такими внутрішніми каналами:

за номером телефону: (044) 277 - 79 – 47 (прийом повідомлень здійснюється у пн - чт з 8.30 до 17.00 год., у пт з 8.30 до 15.45 год.);

на адресу електронної пошти «Скриньки довіри»: transparency@direkcy.atom.gov.ua (прийом повідомлень здійснюється цілодобово);

особисто Уповноваженому з реалізації Антикорупційної програми «ДП «НАЕК «Енергоатом» в години прийому: м. Київ, вул. Гоголівська, 22-24, каб. 112, пн - чт з 9.00 до 17.00 год., пт з 9.00 до 15.00 год.

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому таке повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Додатково інформуємо, що повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України»

 

Положення про порядок роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та захист викривачів в ДП «НАЕК «Енергоатом»