Прес-центр

Збірна команда Енергоатома виборола срібло на XVI міжнародному фестивалі робочого спорту

Розмір шрифту

Скинути
18.06.2019

Збірна команда НАЕК «Енергоатом» взяла участь у XVI міжнародному фестивалі робочого спорту «Спорт и здравие» у Болгарії (Албена) та виборола ІІ місце, поступившись лише господарям фестивалю - болгарам (АЕС «Козлодуй»).

Цього року учасниками фестивалю стали 44 команди з 11 країн: Болгарії, України, Білорусі, Мексики, Румунії, Ізраїлю, Македонії, Туркменістану, Марокко та інш.

Україну представляла збірна команда ДП «НАЕК «Енергоатом», до складу якої увійшли працівники  ВП ЗАЕС,  ВП ХАЕС,  ВП РАЕС,  ВП ЮУАЕС. В складі збірної було 49 осіб, з них 15 - представники Запорізької АЕС.

У рамках фестивалю атомники взяли участь в 14 видах спорту та показали гідні результати.

«Перш за все хочеться подякувати спортсменам за відмінний результат. У такій складній конкурентній боротьбі друге місце - це серйозне досягнення. Кожен зробив свій внесок. Прекрасні результати показали наші шахісти, борці, гирьовики. Завдяки їх перемогам збірна вийшла на друге місце. Складним суперником була болгарська збірна, а також команда «Росатома», яку ми випередили», - розповів директор спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС Віктор Діброва.

Детальніше про результати та враження спортсменів читайте в газеті «Енергія» на сайті Запорізької АЕС:

https://www.npp.zp.ua/sites/default/files/energy/2019-06/N23_14.06.19.pdf